Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Poszukiwani programości do Azjatic

Poszukiwani programości do Azjatic

Data opublikowania: 28.01.2007, 17:34
Tagi:
Jesteś programistą lub grafikiem? Chcesz, aby twoje imie znało tysiące czy może nawet miliony graczy? To jest twoja szansa! Zespół Zavisha i Azjatic Team ogłasza nabór na programistów i grafików potrzebnych do projektu gry Azjatic.com. Więcej w rozwinięciu.
Wymagania:
Programista
Musi znać jeden z podanych języków: Ajax, PHP, sql, dhtml.

Grafik
Wymagane jest dobra znajomość techniki pixelart oraz umiejętność wykonywania w nim postaci oraz różnych przedmiotów.

Czym jest Azjatic?
Azjatic będzie grą o klimacie fantasy. Gra opiera się na historii starożytnej Azji lecz fikcja tutaj tez będzie odgrywała ważną rolę. W grze będziemy mogli kierować własną postacią i zdobywać różne umiejętności oraz doświadczenia. Gracz będzie mieć możliwość posiadania własnej wioski, którą będzie mógł rozbudowywać na różne sposoby. Gracz ma możliwośc stworzenia własnej armii, którą może później prowadzić wojny lub atakować nimi różne hordy potworów i. Można również wyjść z wioski jako postać osobna by szkolić się w różnych kierunkach. Różnorodne potwory i lokacje to tylko mała cząstka z radości grania jaką będzie dostarczała gra Azjatic! Rodzaj gry MMoRPG jakim oznaczona jest gra, zapewnia świetną zabawę i na długie godziny nie będziesz mógł oderwać się od komputera... Będzie to pierwsza polska gra tego typu w różnych językach co zapewni grę z graczami z całego świata!
Ze względu, że gra będzie w pełni darmowa każdy gracz biedny czy bogaty będzie mógł czerpać owoce z tej gry.
Aczkolwiec opcja Premium-Account będzie umożliwiała o wiele większe możliwości, dostępna za uiszczeniem pewnej opłaty na rzecz gry.

Więcej informacji pod adresem :
www.azjatic.com

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.