Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Polskie media doceniły King’s Bounty: Legenda!

Polskie media doceniły King’s Bounty: Legenda!

Data opublikowania: 11.12.2008, 02:30 | Informacja prasowa
Tagi:

Cenega, wyłączny partner firmy 1C w Polsce, Czechach i na Słowacji, z dumą prezentuje oceny rewelacyjnego King’s Bounty: Legenda w polskiej prasie.

Cenega, wyłączny partner firmy 1C w Polsce, Czechach i na Słowacji, z dumą prezentuje oceny rewelacyjnego King’s Bounty: Legenda w polskiej prasie.

10/10 – Onet.pl – „Wszystko jest tutaj takie, jakie być powinno i po prostu trudno sobie wyobrazić, jak można by to zrobić lepiej”.

9/10 – CD Action – „Uczta dla tych, którzy kochają „hirołsów”

9.1/10 – Wp.pl – „Trudno się oderwać od tej gry. Szczególnie że klimat starego, dobrego King’s Bounty czuć tu na kilometr”

10/10 – Gametrance – „Jest to pierwszy i narazie jedyny produkt, który nie dość, że położył monopolistę Heroes of Might & Magic na łopatki, to jeszcze podniósł bardzo wysoko poprzeczkę”.

90/100 – Sztab.com – „W King's Bounty jest wszystko co być powinno”.

King's Bounty: Legenda to jedna z „najlepszych gier 2008 roku” (wdg. CD Action 09/2008). To niesamowicie rozbudowany tytuł, w którym w unikalny sposób połączono ze sobą wiele różnych gatunków gier. Na pierwszy plan wysuwają się jednak elementy strategiczne i cRPG tworząc jedyną w swoim rodzaju rozgrywkę. Zarówno fani turowych rozgrywek jak i RPG znajdą tu coś dla siebie!

Zabawa w grze podzielona została na dwa różne tryby. Zwiedzanie świata odbywa się w czasie rzeczywistym, natomiast bitwy toczą się w systemie turowym na planszy podzielonej na kilkadziesiąt heksów.

Świat w King’s Bounty: Legenda jest dopracowany graficznie i jednocześnie bardzo rozległy. Gracz ma możliwość eksplorowania mapy na kilku płaszczyznach, oprócz powierzchni może również zwiedzać np. rozległe lochy.

  • Doskonały system prowadzenia rozgrywki; zwiedzaj krainę w realnym czasie i tocz turowe bitwy na planszach podzielonych na heksy!
  • Wkrocz do baśniowej krainy Endorii i zostań jej największym bohaterem.
  • Zwiedzaj ogromne lokacje i eksploruj mapy na różnych płaszczyznach.
  • Wspaniała grafika utrzymana w baśniowym stylu.
  • Przemieszczaj się dowolnie po krainie Endorii i korzystaj z niespotykanej dotąd swobody w działaniu.

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.