Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Plaga w World of WarCraft...

Plaga w World of WarCraft...

Data opublikowania: 10.06.2006, 10:02
Tagi:
WoWBlizzard umieścił na oficjalnej stronie World of Warcraft nowe informacje dotyczące najbliższego uaktualnienia do gry. Wraz z pojawieniem się na terenie Azeroth powietrznej nekropolii Naxxramas rozpocznie się ofensywa nieumarłych.
Nieumarli zaczną pojawiać się w następujących lokacjach: Azshara, Blasted Lands, Burning Steppes, Eastern Plaguelands, Tanaris i Winterspring. Do walki z nimi zbierać będzie najdzielniejszych śmiałków organizacja Argent Dawn, chcąca powstrzymać inwazję. Jej przedstawiciele udzielać będą informacji na temat lokalizacji wroga i najbardziej potrzebujących wsparcia regionów .
Agenci Argent Dawn rekrutować będą do walki z Plagą najdzielniejszych wojowników. Wraz z każdym zwycięstwem w tej wojnie z Plagą zwiększać się będzie siła obrońców, a przedstawiciele Argent Dawn będą w stanie wzmocnić walczących coraz potężniejszymi czarami. W końcu zaś możliwe ma być wstrzymanie czy nawet całkowite pokonanie atakujących Azeroth sił. To już jednak zależeć będzie całkowicie od graczy i oddania, z jakim staną do walki.
Pomoc w walce z Plagą może być dla graczy nie tylko powodem do dumy i chwały, ale też źródłem całkiem wymiernych korzyści. Agenci Argent Dawn zaoferują bowiem najdzielniejszym wojownikom nagrody w postaci ekwipunku, znacznie ułatwiającego walkę z nieumarłymi. Z pewnością przyda się on wszystkim, którzy zechcą wziąć udział w kontrataku i wyruszyć na sam Naxxramas...
Trudno zaprzeczyć, że nowe uaktualnienie do World of Warcraft zapowiada się naprawdę smakowicie. Pozostaje więc czekać i byle jak najkrócej! A bardziej szczegółowe informacje na temat patcha 1.11 znaleźć można m.in. pod tym adresem.

Tekst newsa pochodzi ze strony gram.pl.

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.