Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Nowości związane z Guild Wars w gram.pl

Nowości związane z Guild Wars w gram.pl

Data opublikowania: 27.04.2006, 14:15
Tagi:
Dziś rano wszyscy, którzy zamówili w pre-orderze Guild Wars: Factions, dostali możliwość rozpoczęcia gry w ramach tzw. Head Start Eventu. Wiadomość jest tym lepsza, że został on przedłużony o trzy dni!

Head Start Event rozpoczął się dziś, dokładnie o godzinie 8:01. W jego ramach - jak pisaliśmy wcześniej - oczekujący na zamówione pudełko GW gracze mogą już uczestniczyć w zabawie, chroniąc przebieg Dnia Tengu przed zagrożeniem ze strony złych Naga i zdobywając unikatowe Maski Tengu. Dodatkowo twórcy gry w ramach podziękowania dla tych, którzy zdecydowali się na pre-ordery, postanowili przedłużyć to wydarzenie o trzy dni!

Dlatego też dokładnie w momencie zakończenia trwającego eventu (w sobotę o 7:59) rozpocznie się kolejny, który potrwa aż do wtorku 2 maja do godziny 7:59! Wystartuje dokładnie z tego samego miejsca, w którym zakończył się poprzedni - tak naprawdę więc można to traktować jak zwykłe przedłużenie czasu. Wykorzystajcie je dobrze - okazja do zdobycia tych wyjątkowych przedmiotów więcej się nie powtórzy!

News pochodzi ze strony gram.pl.

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.