Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Muzyka z GIII

Muzyka z GIII

Data opublikowania: 21.07.2005, 11:52
Tagi:
Na stronie CD-Projektu ukazał się news informujący nas o możliwości ściągnięcia kawałków ścieżki dźwiękowej z Gothica III. Oto jego cała treść: Zgodnie ze swoimi wcześniejszymi zapowiedziami, twórcy Gothica 3 umieścili w sieci próbkę przygotowywanej na jego potrzeby muzyki. O nagraniach z orkiestrą symfoniczną pisaliśmy w tej wiadomości, teraz zaś zapoznać się można z pierwszymi efektami tych prac. Utwory naprawdę robią wrażenie (chociaż nie są za długie, no ale nie można mieć wszystkiego). Zanim podamy linki, warto zaznaczyć, że nie jest to jeszcze ostateczny efekt prac nad ¶cieżk± d?więkow±. Chociaż chyba niespecjalnie jest co poniższym utworom zarzucić. Przekonajcie się sami - serdecznie polecamy!

Komentarze

Avatar
Endlesssands, 01.01.1970, 01:00
Moim zdaniem tak: Przez wszystkie Gothici toczy sie ta sama muzyka tylko dodawane sa inne efekty, teraz doszly skrzypki, jednakłe nic nie pobije Morrowinda i muzyki z traileru Oblivion
Avatar
Strefa RPG, 01.01.1970, 01:00
Ja twierdzę odwrotnie.Muzyka w Gothicu będzie napewno lepsza od G1 i G2 poniewał jest nagrywana przez prawdziwą orkiestrę.
Avatar
Endlesssands, 01.01.1970, 01:00
Ehe morrowind wydano w 2002 chyba i juz mial orkiestre, wejdz se na glowna strone z G III tam sa opisani "artyści", fajan muzyka byla w swiatyni adanosa i na irdorath.

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.