Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Mistrzostwach Polski RTS 2007

Mistrzostwach Polski RTS 2007

Data opublikowania: 07.08.2007, 19:50
Tagi:
Serwis netwars.pl oraz PJWSTK (Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych) zapraszają Was do wzięcia udziału w:
Mistrzostwach Polski RTS 2007 

Najbliższy miesiąc dla fanów gier Warcraft III i Starcraft nie zapowiada się wcale wakacyjnie. Wielu z Was stanie przed wyzwaniem, jakim niewątpliwie jest potwierdzenie własnych umiejętności. Eliminacje online pozwolą każdemu sprawdzić się w walce z drugim przeciwnikiem, a najlepszym dadzą możliwość wyjazdu na finały w Warszawie. Więcej w rozwinięciu.
Turnieje główne
  • Warcraft III 1v1
  • Starcraft 1v1
  • Starcraft 2v2
  • Warhammer 40.000 Dawn of War (OPEN)

Turnieje towarzyszące
  • Finał Pucharu Klanów (Starcraft)
  • Finał Pucharu Klanów (Warcraft III)
  • Turniej DotA

Zapisy do pierwszych tur rozgrywek 1v1 w Warcraft III oraz Starcraft są już otwarte. Przez najbliższe dwa weekendy zawodnicy będą uczestniczyć w kwalifikacjach, których celem będzie wyłonienie pierwszych finalistów. Pozostali zawodnicy będą mieli okazje spróbować sił w drugiej turze kwalifikacji, która odbędzie się na początku września. W dniu 7 sierpnia ruszają zapisy do kolejnych rozgrywek: Starcraft 2v2, Turnieju DotA oraz Pucharów Klanów w Warcraft III i Starcraft. Mnogość rozgrywek pozwoli każdemu wybrać to, co interesuje go najbardziej.

Na graczy czeka także turniej 1v1 w grę Warhammer 40.000 Dawn of War. Zapisy oraz rozgrywki odbędą się w całości podczas finału w Warszawie.

Finał Mistrzostw odbędzie się 15-16.09.2007r w Warszawie w siedzibie Polsko Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych. Na widzów jak i zawodników czeka sporo atrakcji, rąbka tajemnicy uchylimy już niebawem. Na dziś niewątpliwie najważniejszą będzie możliwość śledzenia zmagań najlepszych graczy w dwóch aulach, gry na żywo komentowane będą przez najlepszych redaktorów i zawodników.

Na wszystkich czekają szybkie, i nie do końca poważne konkursy, w których jednak jak zawsze przyda się zręczność, umiejętność planowania i właściwej oceny sytuacji. 

Lokalizacja finału zobowiązuje, przewidujemy więc panel dyskusyjny, który powinien zainteresować każdego prawdziwego fana gier strategicznych, a sceptykom udowodnić, że gry to naprawdę poważna sprawa.

Sponsorami nagród są firmy AMD, CDPROJEKT, LOGITECH, STEEL SERIES oraz REX energy drink. Wkrótce pojawi się więcej informacji na temat nagród, ale już dziś możemy powiedzieć, że ich wartość przekroczy 12.000 zł.

Zapisy oraz więcej informacji na stronie mistrzostw: http://mp2007.netwars.pl

Komentarze

Avatar
Frey, 08.08.2007, 02:35
Czyżby nikt się nie skusił, żeby zagrać w turnieju?
Avatar
arthas40, 08.08.2007, 02:51
Nie jestem pro. ;]
Avatar
Frey, 08.08.2007, 07:27
Tam bedzie pewnie tylko czołówka z polski, więc nie bedzie źle
Avatar
Valor, 08.08.2007, 19:33
Nie jestem pr0 :P . Więc mnie nie będzie.

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.