Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Mistrzostwa Polski - StarCraft i WarCraft

Mistrzostwa Polski - StarCraft i WarCraft

Data opublikowania: 25.05.2006, 20:11
Tagi:
WarCraftNa stronie mp2006.netwars.pl ruszyły zapisy do eliminacji Mistrzostw Polski w Warcrafta i Starcrafta! Ci, którym uda się przejść online'owe kwalifikacje, zawalczą o nagrody o łącznej wartości 10 tysięcy złotych, ufundowane przez firmy AMD, Asus, CD Projekt i Logitech!
Aby wziąć udział w Mistrzostwach Polski, wystarczy zgłosić swój udział na podanej we wstępie wiadomości stronie i pomyślnie przejść kwalifikacje, które odbędą się przez sieć. Aktualnie można się zapisywać na turnieje indywidualne Starcrafta (tylko do jutra, fanom tego klasycznego RTS-a radzimy nie namyślać się zbyt długo) i Warcrafta (do 2 czerwca). Zaś w najbliższą sobotę wystartują zapisy na turniej drużynowy Starcrafta.
Wielki finał, jaki odbędzie się w dniach 16-18 czerwca w Warszawie, będzie nie tylko okazją do wyłonienia najlepszych w Polsce graczy Warcrafta i Starcrafta, ale też doskonałym pretekstem do spotkania się fanów tych doskonałych gier. W trakcie imprezy z pewnością nie zabraknie atrakcji, a przebieg wszystkich rozgrywek śledzić będzie można na kinowym ekranie. A w międzyczasie odbędą się też turnieje towarzyszące - Finał rozgrywek DOT'y w Warcrafta i Finał Ligi Klanów Starcrafta. Oraz wiele mini-konkursów z udziałem widowni.
Jako że serwis gram.pl objął patronat nad tą imprezą, można się na niej spodziewać naszego przedstawiciela. Do tego szlachetnego zadania oddelegowany został pewien Ork, który z radością pokibicuje najlepszym... ;)

Tekst newsa pochodzi ze strony gram.pl.

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.