Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
King’s Bounty: Wojownicza Księżniczka w 3D!

King’s Bounty: Wojownicza Księżniczka w 3D!

Data opublikowania: 04.04.2009, 01:25 | Informacja prasowa
Tagi: kings bounty, strategia, 3d, wojownicza ksiezniczka

Cenega, wyłączny partner firmy 1C w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech z przyjemnością informuje, że kontynuacja rewelacyjnej strategii King’s Bounty: Legenda (dostępnej teraz w serii Premium Games), zostanie wydana z niezwykłym artefaktem, który pozwoli Ci wejść w trzeci wymiar rzeczywistości! Artefakt ten to okulary 3D, dzięki którym będziesz mógł grać w King’s Bounty: Wojowniczą Ksieżniczkę w trójwymiarze! To swoista wisienka na torcie do całej gamy nowych funkcji „Wojowniczej Księżniczki”… Dzięki tej innowacji, będziesz mógł się cieszyć trójwymiarową rozrywką nie wychodząc z domu!

King’s Bounty: Wojownicza Księżniczka to Endoria z perspektywy walecznej księżniczki Amelii. Wcielając się w rolę Amelii podążymy śladami słynnego rycerza Billa Gilberta! Czy uda nam się uchronić Endorię przed niebezpieczeństwem? To zależy tylko wyłącznie od nas! Łatwo nie będzie, bo na każdym kroku bedą czaić się na nasz żywot przeróżnej maści stwory! Naszczęście do dyspozycji będziemy mieć Podręcznego Smoka, który okaże się bardzo przydatny, gdy tylko o niego zadbamy i rozwiniemy jego 9 unikalnych umiejętności.

Kontynuacja oferuje nam mnóstwo nowości m. in. możliwość podróżowania latającymi stworzeniami, a także awansu naszej walecznej postaci powyżej 50 poziomu! Dzięki temu żaden Wiertacz, ani Gremlin nie będzie nam straszny! Oprócz tego będziemy mieli dużo obszerniejsze drzewko umiejętności do zagospodarowania, oraz nagrody za rozwiązane misje w postaci medali, które znacznie ulepszą naszą postać! W grze napotkamy różne ciekawe, nowe obiekty!

Graficznie kontynuacja jest tak samo zniewalająca jak King’s Bounty: Legenda, z tym że silnik został zoptymalizowany na tyle, by działać na słabszych komputerach!

Cechy charakterystyczne:

  • kontynuacja rewelacyjnego King’s Bounty: Legenda!
  • Postać walecznej księżniczki Amelii.
  • Podręczny Smok, który nie jeden raz pomoże nam uporać się z przeciwnikami!
  • Możliwość rozwoju postaci powyżej 50 poziomu.
  • Możliwość rozwoju Podręcznego Smoka i jego 9 unikalnych umiejętności.
  • Mnóstwo nowych obiektów i urozmaiceń w grze.
  • Obszerne drzewko umiejętności postaci do zagospodarowania!
  • Rewelacyjna grafika!

Powiązane newsy

Komentarze

Avatar
Gamec, 06.04.2009, 20:30
Ciekaw jestem jak to będzie wyglądać w 3D.
Avatar
Midvith, 07.04.2009, 23:27
Tak jak sama podstawka - czyli pięęęęknie :P

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.