Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Hordy już tutaj są!!

Hordy już tutaj są!!

Data opublikowania: 25.01.2008, 03:26
Tagi:
Właśnie dzisiaj na polski rynek trafia dodatek do Heroes of Might and Magic V - Dzikie Hordy. Z pewnością długo wyczekiwany dodatek przez wszystkich fanów serii HoM&M. Znajduje się w nim kilka nowych mapek, nowa grywalna rasa (orkowie), nowe kampanie oraz dziesiątki nowych przedmiotów, czarów i jednostek - jak to zwykle w dodatkach bywa. Wielkim plusem dodatku jest to, że jest on autonomiczny, to znaczy nie potrzeba podstawowej wersji gry, aby w niego zagrać. Grę można już kupić za 59,90 PLN, zatem nie za drogo. Więcej o Dzikich Hordach w rozwinięciu.
pudelko gryWojna trwa. W rozpętany przez demony konflikt wplątują się już nie tylko krasnoludy ale tez orkowie. Rasa stworzona by palić, grabić i plądrować. Stań na czele dzikich, dumnych i niepodległych hord i zapisz swe imię na kartach historii fantastycznej krainy Ashan!

Dzikie Hordy to drugie oficjalne rozszerzenie piątej odsłony bestsellerowego cyklu Heroes of Might and Magic. Dodatek stanowi ostatni epizod w opowieści o wojnie, którą w świecie Ashan wywołały demony. Decydującą rolę w zakończeniu konfliktu odegrają Orkowie - pozbawiona skrupułów, niezwykle brutalna rasa wojowników, mająca w swoich szeregach również gobliny, cyklopy oraz potężne, latające poczwary zwane Pao-kai. Jednym z głównych atutów rozszerzenia będzie możliwość alternatywnego rozwoju wszystkich jednostek występujących w grze. Każdą postać można rozbudować na dwa sposoby, dzięki czemu znane doskonale stwory zostaną wyposażone w zupełnie nowe umiejętności, a ogólna liczba istot wzrośnie do 170! Dzikie Hordy to w pełni samodzielny dodatek; do jego uruchomienia nie potrzebna jest instalacja podstawowej wersji gry.

Co znajdziemy w grze?
  • Nowa grywalna rasa orków! Dzikie, dumne i niepodległe hordy mające nas swych usługach także gobliny, cyklopy i potężne Pao-kai.
  • Nowy poziom ulepszeń - każde stworzenie wyposażono w alternatywną ścieżkę rozwoju, dzięki czemu ogólna liczba istot wzrosła do 170!
  • 5 map dla jednego gracza.
  • 10 map do potyczek wieloosobowych.
  • Nowe budynki, zaklęcia, czary, możliwość łączenia artefaktów.
  • Samodzielny dodatek - możliwość poznania całej scenerii magicznego świata otrzymali nie tylko fani Heroesów, ale też nowi gracze - rozszerzenie nie wymaga instalacji podstawowej wersji gry.
  • Profesjonalna, pełna polska wersja językowa przygotowana przez firmę CD Projekt.

Czy mi pójdzie?

Windows 2000/XP, DirectX 9.0c, procesor Pentium 4 / Athlon 1.5GHz lub szybszy, 512MB RAM lub więcej, 128 MB AGP GeForce4 Ti4200 / RADEON 8500 lub nowsza, 16-bitowa karta dźwiękowa zgodna z DirecX 9, napęd CD/DVD

Garść screenów (z gram.pl)

 

obrazek duży[link]
obrazek duży[link]
obrazek duży[link]
obrazek duży[link]
obrazek duży[link]
obrazek duży[link]
obrazek duży[link]
obrazek duży[link]
obrazek duży[link]

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.