Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Anna Kańtoch - spotkanie w Katowicach

Anna Kańtoch - spotkanie w Katowicach

Data opublikowania: 26.04.2006, 21:13
Tagi:
Domenic Jordan przez niektórych nazywany był diabłem, ale czy faktycznie jest to diabelska postać? Odpowiedź na to pytanie, jak również na wiele innych będziecie mogli poznać podczas najbliższego spotkania autorskiego z Anną Kańtoch. Odbędzie się ono w czwartek 27 kwietnia, o godz. 16.00 w katowickim salonie EMPiK Megastore Silesia przy ul. Chorzowskiej 107. W trakcie imprezy będziecie mogli porozmawiać na temat najnowszej książki autorki Zabawki diabła, ale przewidziano również inne atrakcje, w tym niespodziankę z udziałem grupy teatralnej Słudzy Metatrona. Wspólnie ze Śląskim Klubem Fantastyki serdecznie zapraszamy!

News pochodzi ze strony fabryka.pl.

Więcej o tej autorce możecie dowiedzieć się na stronach:
- ksiazki.wp.pl
- wikipedia.pl

Zapraszamy.

Komentarze

Avatar
Strefa RPG, 26.04.2006, 21:34
widze ze zaczela sie dyskusja na temat tego portalu...radze cos zmienic bo niedlugo juz knikt tu nie zajrzy
Avatar
Strefa RPG, 27.04.2006, 13:59
najpierw byś nauczył się pisać po polsku i z sensem, broken
Avatar
Frey, 26.04.2006, 21:59
Komentarze, słułą do komentowania wieści a nie portala. Do koemntowania słuzy księga wpisów. A tak na marginesie, to kałdy mołe rzucić hasło "słaby portal" ale jakieś argumenty, jesli panowie potrafią zrobić lepszy lub wiedza jak usprawnić ten, chętnie wysłucham opini.
Avatar
Frey, 26.04.2006, 23:29
nie kałdego interesuje to samo. Ale faktycznie czasem nic ciekawego sie nie dzieje, a coś powinno się pojawić, więc rółne rzeczy się pojawiają. Ale prosze nie zapominac, ze taki newsy jak ten będe się pojawiać poniewał dotyczną literatury fantasy, strefa ma zamair nie tylko ograniczać się do gier cRPG, lecz równieł do RPG i szeroko rozumianej fantastyki. Jeśli pan jest ekspertem, ma pan pomysł na ciekawe newsy, to prosze o kontakt gg 5214485 lub email mikfreyhej@wp.pl . Prosze o kontakt.

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.