Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło

Wampir z sąsiedztwa

Bestsellerowa pisarka z pierwszej piątki najpopularniejszych autorek paranormalnych komedii romantycznych
Najnowsza powieść Kerrelyn Sparks przez miesiąc na liście bestsellerów "The New York Times",przez 5 tygodni na liście "USA Today"
Wampir ubiera się u Echarpe’a – najsłynniejszego projektanta świata… nie z tego świata
Trzy oznaki świadczące o tym, że twój nowy chłopak jest... nieco inny:
1. Po całych dniach śpi - irytujące, gdyby nie to, że jest tak czuły w nocy.
2. Zaatakowany przez napastnika z mieczem stanowczo twierdzi, że sam sobie z tym poradzi.
3. Wygląda, jakby się nie starzał.
Heather Westfield wiodła spokojne życie. Ale wszystko się zmieniło, odkąd pomogła bardzo przystojnemu i bardzo tajemniczemu Jean-Lucowi Echarpe’owi.

Czegóż może szukać największy dyktator mody w jej małym miasteczku? Lecz choć to niepokojąca zagadka, Heather jest w siódmym niebie, bo nigdy dotąd nie była z mężczyzną równie atrakcyjnym i niesamowitym. Naprawdę mogliby żyć długo (a nawet wiecznie) i szczęśliwie, gdyby nie zaciekły wróg Jean-Luca, który nie zadowoli się syntetyczną krwią…

Pierwsza powieść Kerrelyn Sparks Jak poślubić wampira milionera wyfrunęła z jaskini nietoperza ztakim impetem, że stała się debiutem roku w renomowanym amerykańskim wydawnictwie. O książce zrobiło się tak głośno, że zainteresowali się nią nawet nieumarli – co trochę zaniepokoiło Kerrelyn. Rozwiązała ten problem, pisząc kolejne powieści, wypełnione akcją i humorem. Jej książki (Jak poślubić wampira milionera, Wampiry w wielkim mieście, Wampiry wolą szatynki) wydawane w Ameryce, Europie, Chinach i Japonii trafiają zawsze na listy bestsellerów, zdobywają prestiżowe nagrody i nominacje (m.in. do RITA Award 2008).

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.