Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło

VelociLARPtor 2012

Adres: Toruń, ul. Kujawska 14
Nocleg: Namiot
Strona konwentu: velocilarptor.com.pl

W dniach 6-8 lipca 2012 odbędzie się w Toruniu druga edycja biwaku LARPowego “velociLARPtor”. Podobnie, jak w zeszłym roku impreza odbędzie się na campingu nieopodal Zamku Dybowskiego.

Gry fabularne, zarówno w postaci RPG, jak i LARPów są coraz popularniejszą formą rozrywki. Coraz więcej osób gra regularne sesje, co tydzień wcielając się w stworzonych przez siebie bohaterów przemierzających wyobrażone światy. Odgrywanie postaci, rzuty wielościennymi kostkami, czytanie kart postaci z roku na rok przestaje być zagadką dla coraz większej ilości osób. Publikowane w Polsce gry pozwalają na zabawę w światach fantasy, science-fiction, cyber- i steampunkowych, proponując nam pełen wachlarz gatunków od komedii poprzez sensację aż po horror.

Coraz więcej osób jeździ też na konwenty – spotkania fanów, gdzie zagrać można w większe gry, wymienić się doświadczeniami i poznać graczy z odległych zakątków naszego kraju, a czasem nawet zza granicy. Toruński biwak LARPowy jest właśnie tego rodzaju imprezą – zlotem fanów gier fabularnych w każdej postaci. Choć duży nacisk kładziemy na gry na żywo – LARPy, to nie zabraknie u nas także innych atrakcji, odpowiednich dla każdego gracza, nie ważne, czy starego wyjadacza, czy osoby, która stawia w RPG swoje pierwsze kroki.

Organizatorzy stawiają na zapewnienie uczestnikom odpoczynku w miłym, erpegowym gronie oraz ciekawej rozrywki w postaci LARPów i sesji RPG, ale także integracyjnej imprezy, ogniska i wspólnego grillowania. Na velociLARPtorze znajdzie się także miejsce na gry planszowe do wypożyczenia, śniadaniowe rozmowy o grach fabularnych, konkursy i warsztaty.

Powiązane newsy

    Brak