Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło

Grojkon 2012

Adres: Bielsko-Biała, ul. Willowa 2
Nocleg: Sale noclegowe.
Strona konwentu: grojkon.com

Grojkon to cykliczny, ogólnopolski festiwal fantastyki przyciągający środowiska hobbystyczne z całego kraju do pięknego, podgórskiego miasta Bielska-Białej. Ideą Festiwalu jest łączenie środowisk twórczych, prezentowanie ciekawych i nietuzinkowych zainteresowań. Festiwal Grojkon propaguje kreatywne spędzanie czasu wolnego poprzez rozwijanie pasji opierających się o kulturę i „gry bez prądu”.

Znajdziesz tutaj całą masę atrakcji, wśród nich można wymienić: spotkania autorskie z pisarzami polskiej fantastyki, bloki prelekcyjne dotyczące literatury, filmu i gier, blok naukowy z popularnonaukowymi wykładami, konkursy z nagrodami, wszelakiego rodzaju gry (fabularne, planszowe, karciane, bitewne) i wiele, wiele więcej! Wszystkie elementy Festiwalu Grojkon tworzone są z myślą o dobrej zabawie uczestników w myśl sentencji „łączy nas pasja”.

Wyrusz wraz z nami na pełną przygód wyprawę do Królestwa Grojkonu! Przybądź 7 września 2012 do Bielska-Białej i przekonaj się jak szerokie są Twoje zainteresowania!

Powiązane newsy