Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Krwawe Elfy - Piekielne Wrota

Krwawe Elfy - Piekielne Wrota

Data opublikowania: 26.06.2007, 19:20

1. Bramy Międzywymiarowe
(4 bramy oraz 4 Kręgi Mocy)

Zadanie dość trudne, jeśli nie powiedzieć bardzo trudne. Na początku misji Illidan zamyka jedną z bram - musisz przez trzy minuty chronić go, tak by nikt go po drodze nie zabił. Po wykonaniu rytuału rozejrzyj się po swojej bazie - masz jedną średnią bazę składającą się z dwóch typów. Bramy są pokazane na powyższej mapie jako pomarańczowe domki.
Wokół siebie masz cztery wrogo nastawionych przeciwników oraz mnóstwo różnorodnych zwykłych potworów podczas wędrówki po mapie. Podczas zamykania bram Illidan musi być chroniony oraz musi stać w odpowiednim polu, całe zamykanie trwa trzy minuty podczas, których przez bramę wylewają się hordy potworów. Ich jedynym celem jest Illidan, który ma zamiar powstrzymać ich wylew.


Zadanie dodatkowe - wioska Draenei

By zaskarbić sobie względy u Draenei możesz wykonać dla nich zadanie poboczne - chcą byś za pomocą swych sił zniszczył bazę pomarańczowych - Piekielnych Orków. Zniszczenie ich bazy to dwie duże zalety - jednego przeciwnika mniej oraz fakt, że Draenei przyłączą się do Ciebie zwiększając Twoją armię.

Bramy najlepiej zamykać stopniowo - najpierw tą na wschodzie, później na północnym wschodzie i dopiero na końcu tą na północnym zachodzie. Nie musisz obawiać się, że zostaną przejęte przez wroga, czy Ci uciekną...
Po każdej walce pod bramą używaj położonych niedaleko fontann zdrowia, dzięki temu zaoszczędzisz czas i szybciej uzdrowisz jednostki.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.