Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Krwawe Elfy - Lochy Dalaranu

Krwawe Elfy - Lochy Dalaranu

Data opublikowania: 26.06.2007, 17:58
Ostatnia edycja: 11.04.2012, 21:19

1. Oficerowie Krwawych Elfów
Odszukaj 4 oficerów

Kael i reszta jego oddziałów została uwięziona. Na szczęście jemu i Vash udało się oswobodzić. Musisz teraz ruszyć przez tunele i odnaleźć resztę oficerów krwawych elfów.
Jednostki jakie odnajdziesz są cenne, a Twoi bohaterowie nie mogą zginąć. Gdy będziesz po cichu chodził po tunelach uważaj by żaden z przeciwników nie zdążył skoczyć do dźwigni alarmowej - może się to boleśnie skończyć, z wrót przed Tobą (dźwignie głównie znajdują się przy wrotach) wyskoczy nieco więcej niż powinno jednostek przeciwników.
Chwilę po rozpoczęciu zadania dostaniesz zadanie poboczne oraz wskazówkę - na podłogach często będziesz spotykał runiczne przyciski, musisz postawić jedną jednostkę na każdym takim znaku by coś się otworzyło.

Zadanie dodatkowe - Duchy Dalaranu
Zabij Duchy Arcymagów (sztuk 4)

Ruiny dalej są nawiedzane przez duchy Arcymagów, których pomordował Arthas podczas zdobywania miasta. Stoją za bramami, które otwierają się poprzez naciskanie na runy-przyciski. Chodząc po korytarzach dokładnie rozglądaj się, niektóre można przeoczyć - znajdują się za kolumnami, czy pod beczkami.
Kawałek za pierwszym arcymagiem zobaczysz walkę między nieumarłymi, a ludźmi - oddal się kawałek, by dać im się na wzajem powybijać. Tam również znajdziesz oficera oraz jednego krwawego elfa, który jak tylko skoczy sobie po jakąś pałkę będzie Ci służył.
Najtrudniej jest dojść do arcymaga, znajdującego się nieopodal dwóch czerwonych run - jednej na podłodze, drugiej nieco wyżej - na gzymsie. Obok, znajdują się wrota przed, którymi jest niebieska runa. Z pewnością uda Ci się znaleźć je tak - by brakowało Ci tej jednej. Znajduje się ona w niewielkim gąszczu, który spal za pomocą zdolności Kaela, kawałek za drugą gromadą ludzi Garitosa walczącymi z nieumarłymi (znajduje się tam runa przywrócenia).
Obok miejsca drugiego starcia między nieumarłymi, a ludźmi znajdują się trzy przyciski i trzy śmieszne owce - jest to klucz do tajnej misji. Oto sposób jak wykonać ten "sekrecik".
Każda owca meeeeczy odpowiednio po naciśnięciu guzika, sprawdź która jak meeeeczy i ustaw taką sekwencję:

Aaaaleeee - jaaaaa - zdaaaa

Wiadomo - ale jazda...

Dzięki temu w następna plansza w jaką będziesz grać będzie właśnie ta "tajna misja". Dalej ludzie nieco zorientują się, że tu jesteś i wyślą na Ciebie trzy Golemy z Ciała, które są dość dobrymi przeciwnikami. W miejscu gdzie je spotkasz po prawej znajdziesz nieco swoich ludzi, gdy zniszczysz ich więzienia, zaś po lewej mały oddział ludzi oraz Twojego oficera. Za dwoma wrotami dalej w więzieniu znajdują się Twoje kapłanki, łamacze zaklęć i inne jednostki, oczywiście pilnowane przez ludzi, którzy dodatkowo otrzymają tutaj wsparcie. Gdy uda Ci się oswobodzić Twoich braci i siostry zostaje tylko jedno - zniszczyć naczelnika...

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.