Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Krwawe Elfy - Pomyłka za pomyłką

Krwawe Elfy - Pomyłka za pomyłką

Data opublikowania: 26.06.2007, 17:12

1. Naprawy

Zaczynasz będąc w posiadaniu niewielkiej ilości jednostek oraz jednego bohatera, gdzieś w oddali słychać uderzenia młotka. Na mapie zaznaczone są kolorem niebieskim trzy domki, a dokładniej Obserwatoria, które musisz w tym zadaniu wyremontować. Każde wyremontowane obserwatorium odsłoni Ci pokaźny fragment mapy ukazując Twoją aktualną sytuację.
Po krótkiej podróży w dół mapy dostaniesz zadanie poboczne, które warto wykonać.

Zadanie dodatkowe - Skrytki
Odszukaj 4 skrytki

Skrytki są na mapie zaznaczone jako pomarańczowe punkty, wszystkie są chronione przez różnorodne potwory. Odnajdując je będziesz mógł w przyszłości zacząć rozbudowę swojej bazy - dostaniesz nie tylko złoto, ale również runy, przedmioty oraz "skrzyneczki" z budynkami.
By dotrzeć do niektórych skrytek będziesz musiał wypalić część drzew, za pomocą zdolności jaką posiada Kael. Użyj jej na zasłaniającym skrytkę drzewie, poczekaj chwilę, aż drzewa się wypalą.

Najlepszym terenem do założenia bazy byłoby południowe wybrzeże - teren jest równy, blisko do zatoki, las obok. Gdy założysz bazę bądź pewien, że co jakiś czas będziesz zaczepiany przez nieumarłych, którzy swoją bazę mają niedaleko na wschodzie.
Zbuduj port najszybciej jak tylko możesz oraz statek transportowy. Na wyspie znajdującej się na północny znajdziesz powitanie ze strony lokalnych stworów, kopalnię, obserwatorium oraz sklep.

Zakładając pomniejszą bazę na wyspie z kopalnią możesz wyruszyć na poszukiwania ostatniego obserwatorium, które znajduje się na północnym wschodzie mapy. Dodatkowo możesz poszukać dwóch pozostałych skrytek - jedna jest w samym rogu mapy, na południowym wschodzie, do drugiej trzeba się nieco przedzierać - musisz wypalić drzewa znajdujące się kawałeczek na południe od trzeciego obserwatorium. Gdy wejdziesz na pagórek, który się odkryje po wypaleniu, czeka Cię mała walka.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.