Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Nieumarli - Nowa potęga w Lordaeronie

Nieumarli - Nowa potęga w Lordaeronie

Data opublikowania: 25.06.2007, 15:40
Ostatnia edycja: 25.06.2007, 15:40

1. Balnazzar

Zadanie jest bardzo trudne i będzie wymagało wiele czasu...
Masz do dyspozycji trzech bohaterów oraz dwie bazy - Twoją na północnym zachodzie oraz bazę ludzi na południowym wschodzie. Przeciwko Tobie są aż cztery bazy wrogów - dwie pomarańczowe (mała i średnia), jedna zielona (duża) oraz jedna główna baza Balnazzar'a - fioletowa (bardzo duża).
Twój gród może być atakowany z dwóch stron - przez pomarańczowych oraz przez Balnazzara', zaś baza ludzi ma nieco bardziej kiepską sytuację... Ich bazę, która jest pod Twoją kontrolą będą atakować zarówno wojska Balnazzar'a jak i duża baza zielonych.
By wzmocnić nieco siły ludzi i przy okazji mieć nieco większą armię do zniszczenia Balnazzar'a możesz wykonać poniższe zadanie.


Zadanie dodatkowe - Klan Żelaznej Kuźni
Odszukaj zaginione Krasnoludy

Na poszukiwania najlepiej wysłać mały oddział jednostek z bazy ludzi, tak by po drodze przypadkiem nie stracić elity armii. Zaginione krasnoludy znajdują się na północnym wschodzie mapy, za zawaliskiem skalnym. Do dyspozycji dostaniesz nieco "wybuchowych" jednostek, które z pewnością wesprą Twoją armię.

Dodatkowo jeżeli masz ochotę zdobyć nieco przedmiotów możesz odnaleźć skarbiec Lordaeronu znajdujący się niedaleko zachodniej części bazy Balnazzar'a, między małą bazą pomarańczowych, a kopalnią w bazie Balnazzar'a. Skarbca broni nieco jednostek, więc przygotuj się na walkę. Drugi skarbiec znajduje się na południu, w bazie pomarańczowych. Znajduje się tam Sztylet Ucieczki Kelena, dzięki któremu będziesz wstanie teleportować swoją postać na niewielką odległość.

By nie bawić się długo z bazami pozostałych przeciwników możesz przejść planszę w dość strategiczny sposób. Zacznij najpierw od wybudowania obrony dla swoich baz, tak by ataki przeprowadzane przez przeciwników nie kosztowały Cię zbyt dużo. Następnie postaraj uwolnić Krasnoludów - oni będą tworzyć zaplecze pozwalające na atak z dystansu.
Pozostaw nieco jednostek w swych bazach, po wymarszu wojsk może się okazać, że przeciwnik wykorzysta nieobecność jednostek w Twojej bazie przez ten czas. Wejścia do bazy Balnazzara znajdują się na wschodzie jego bazy oraz tuż obok Twojej, atak możesz przypuścić z dwóch stron naraz. Wykorzystuj również zdolność Urok, Deszcz Ognia, Zagładę, Święty Blask i Uaktywnienie Avatara wśród swoich bohaterów podczas szturmu.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.