Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Nieumarli - Upadek Upiornego Władcy

Nieumarli - Upadek Upiornego Władcy

Data opublikowania: 23.06.2007, 10:15
Ostatnia edycja: 23.06.2007, 10:16

1. Atak z zaskoczenia

Wojska Detheroca i Garithosa odpoczywają, co stwarza Ci szansę na bezkarne zaatakowanie ich pozycji. Działaj szybko - zniszcz jak najwięcej przeciwników, zanim o Twojej obecności dowiedzą się wszyscy w bazie.

Twoi bohaterowie oraz grupka jednostek znajduje się w centralnej części mapy, pomiędzy bazami Detheroca (na wschodzie, nieumarli) oraz bazą Garithosa (na zachodzie i południu, ludzie). Masz mniej więcej osiem minut, by bezkarnie atakować jednostki przeciwnika - śpią, więc obudzą się jedynie gdy je zaatakujesz lub wywołasz wokół nich jakiś hałas. Dodatkowo na północnym wschodzie mapy masz do dyspozycji małą bazę. Wyślij w kierunku niej Sylvanas, dokładnie na stok przy wschodnim krańcu bazy. Ma ona do dyspozycji 3 goblińskie miny, dobrze by było jakbyś po drodze kupił jeszcze 3. Rozstaw je na omówionym stoku, na wschodzie bazy.
By zwiększyć swoje wpływy z kopalni możesz wysłać małą "ekspedycję" w północno zachodni róg mapy - znajduje się tam kopalnia złota.
Za pomocą drugiego bohatera powoli zacznij niszczyć jedną z baz - najlepiej najpierw zająć się nieumarłymi, podczas ataku wykorzystuj Banshee do opętywania silniejszych jednostek, takich jak na przykład Plugastwo.
W bazie zacznij szkolić jednostki wsparcia, głównie Banshee do opętywania wrogich jednostek. Za pomocą budowniczych zacznij stawiać Zikkuraty przy stokach, głównie na wschodzie bazy, lecz również kilka na zachodzie. Przekształcaj je w wieże obronne.

2. Detheroc

Detheroc kryje się w murach tego miasta, wierząc, że jego ludzkie marionetki go ochronią. Pokaż mu jasno. jak bardzo się pomylił i zniszcz jego siedzibę.

Gdy czas dobiegnie końca oba miasta - Detheroca i Garithosa zauważą Twoją obecność. Wycofaj swych bohaterów pod swoją bazę, w ciągu kilku minut będziesz miał na głowie dwie silne armie. Pozostawione goblińskie miny i zbudowane Zikkuraty powinny pomóc Ci w przetrwaniu kontrataku. Garithos zaatakuje głównie od zachodu, zaś Detheroc od wschodu Twojej bazy. By ułatwić sobie szybki odwrót użyj zwoju portalu, jaki posiada przy sobie Varimathras.
Podczas kontrataku bardzo niebezpieczni są kanonierzy, których wyśle Garithos, mają znacznie większy zasięg strzału i obrażenia niż większość jednostek, postaraj się ich opętać za pomocą Banshee i zatrzymać dla siebie - będą bardzo przydatni przy ataku.

Gdy kontratak zostanie odparty przez jakiś czas obie bazy będą prawie bezbronne - nielicząc wież. Wykorzystaj to i zniszcz ile tylko zdołasz przez ten czas.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.