Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Nieumarli - Mroczna Pani

Nieumarli - Mroczna Pani

Data opublikowania: 19.06.2007, 21:32

1. Varimathras

Varimathras otrzymał zadanie przekonania Sylvanas do sprzymierzenia się z Upiornymi Władcami, ona ma jednak inne plany co do Arthasa i chce opanować Lordaeron bez pomocy jakiś żałosnych potworów. Zniszcz Varimathrasa i jego nieumarłą armię.

Na tej mapie zagrożenia możesz spodziewać się ze strony dwóch przeciwników - czerwonych na północnym wschodzie (Varimathras) oraz ze strony fioletowych na południowym wschodzie. Pomiędzy Tobą a Varimathriasem znajdują się ruiny miasteczka, w których znaleźć możesz resztki oddziałów ludzi.
By ułatwić sobie nieco walkę z głównym przeciwnikiem możesz wykonać poniższe zadania.

Zadanie dodatkowe - Wódz Ogrów
Opętaj Mug'Thola, wodza Ogrów

Mug'Thol znajduje się na północnym zachodzie mapy, Twój dziennik zaktualizuje się o to zadanie jak tylko zobaczysz Ogry, lub wzgórze na jakim znajduje się wódz. Zanim dojdziesz do Mug'Thola przygotuj się tak, by móc go opętać oraz na walkę z kilkoma grupami ogrów. Nie są zbyt silne, więc nawet jeżeli trochę zajdą Ci za skórę możesz się wycofać i zająć czymś innym dopóki Twój bohater nie odzyska pełni sił.
Mug'Thol jest dobry w walce, a każdy dobry sojusznik jest pomocny.

Zadanie dodatkowe - Herszt Bandytów
Opętaj Blackthorna, herszta bandytów

By jeszcze bardziej zwiększyć swoje siły w walce z Varimathrasem możesz opętać kolejnego dobrego wojownika - Blackthorna, herszta miejscowych bandytów. Ciekawe co oni kradną, jak Plaga zgładziła Lordaeron... co... kości kradną nieumarłym czy siebie nawzajem? :)
Blackthorna odnajdziesz w niewielkim miasteczku w centrum mapy, by się do niego dostać będziesz musiał zniszczyć kilka bram, które bronią dostępu do niego oraz kilku jego przedstawicieli. Gdy wejdziesz do miasteczka od strony swojej bazy udaj się do góry, do miejsca gdzie znajdziesz zamkniętą bramę.

Jeżeli chcesz większych wpływów z kopalń, lub jeśli Twoja się wyczerpała udaj się w lewy dolny róg mapy, znajduje się tam druga kopalnia, najpierw jednak będziesz musiał pokonać jej niewielką ochronę.
Varimathrasa broni od przodu niewielki pas wody, dlatego najlepiej przypuść atak z dwóch stron - od zachodu i od południa, bądź również czujny na wyprawy samego Varimathrasa do Twojej bazy.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.