Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Nieumarli - Ucieczka z Lordaeronu

Nieumarli - Ucieczka z Lordaeronu

Data opublikowania: 19.06.2007, 13:14
Ostatnia edycja: 19.06.2007, 13:17


1. Królewski odwrót

Niektóre z sił obróciły się przeciwko Arthasowi, w dodatku nadciągają wojska Upiornych Władców - musisz jak najszybciej opuścić miasto. Celem zadania jest doprowadzenie Arthasa do wyjścia z miasta, tak aby nie zginął po drodze ani razu.
Na początku misji posiadasz jedynie Arthasa, a na dodatek atakuje Cię kilka Ghuli. Za bramą znajdującą się przed Tobą otrzymasz niewielkie wsparcie, a po lewej stronie znajdziesz kilka przedmiotów, które ułatwią Ci zadanie.
Twoja formacja bojowa powinna wyglądać mniej więcej tak - na przodzie Arthas, z tyłu jednostki bojowe, a na samym końcu magowie, którzy będą używać zwłok do stwarzania potworów. Staraj się ich oszczędzać, stwarzanie potworów z zwłok na tej planszy jest niemal priorytetem.

Po drodze niszcz wszystkie beczki, skrzynie jakie znajdziesz, może się okazać, że znaleziona w jednej z nich runa czy przedmiot może ocalić Cię od straty wielu jednostek. Na wschodzie mapy za kratami, które atakują zdradzieckie Ghule znajdują się dwie jednostki, które dołączą do Twojej armii, podobnie w wielu innych miejscach będziesz miał możliwość spotkania lojalnych wobec Ciebie jednostek.
By wzmocnić swoje siły wykonaj poniższe zadanie poboczne.

Zadanie dodatkowe - Mięsna niespodzianka
Zabij strażników i odzyskaj wozy

Na zachodzie mapy znajdują się strażnicy pilnujący zbrojowni. Używając zdolności Arthasa oraz zbieranej po drodze armii zniszcz strażników i opanuj znajdujące się tam Wozy Mięsa, które powinny bez problemu poradzić sobie z wieżami, które napotkasz w dalszej drodze.
Wykonanie tego zadania jest dość ważne, by nie okupić zdobywania dalszych części mapy dużymi stratami w i tak niewielkiej armii jaką posiadasz.

Przed bramą, której strzegą dwie wieże znajduje się duży, poziomy pas ziemi. Udaj się nim na wschód - tam znajdują się klatki. Jeżeli je zniszczysz otrzymasz kilka dodatkowych jednostek.
Doskonałym ruchem byłoby w tym miejscu wykorzystanie "Ożywienia martwych" (jeżeli posiadasz tą umiejętność), Strażnicy Zagłady znajdujący się za dwiema bramami dalej (po lewej i po prawej) są świetnymi wojownikami.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.