Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Nieumarli - Król Arthas

Nieumarli - Król Arthas

Data opublikowania: 19.06.2007, 12:51


1. Rzeź niedobitków ludzi

Idealne zajęcie dla nieumarłych - rzeź niedobitków. Masz do dyspozycji kilka niewielkich baz na wschodzie mapy - są tam również kaniony, którymi będą chcieli uciec ludzie. Dodatkowo musisz obrócić w perzynę dziewięć wiosek ludzi znajdujących się na mapie. Jeżeli przez kaniony ucieknie więcej niż 20 ludzi, przegrasz. Do dyspozycji masz również Arthasa i obstawę, która znajduje się na zachodzie mapy. Racjonalnie wykorzystuj zasoby jakie są Ci dane do budowy jednostek, pamiętaj by chronić każdy kanion - wystarczy, że dwie grupy wydostaną się przez kaniony i już przegrałeś.
Wykorzystaj dodatkowych dwóch bohaterów nieumarłych, każdy z nich jest w jednej bazie na wschodzie. Dzięki ich mocom będziesz mógł łatwiej zatrzymać ludzi, albo nawet wskrzeszać z ich zwłok swoje potwory.

Najlepiej budować Ghule, są dość słabe, ale szybko mogą przemieszczać się po mapie oraz nie potrzebują tyle żywności co inne jednostki. Gdy zobaczysz zbliżające się jednostki ludzi zgładź albo zatrzymaj je jak najszybciej, wraz z nimi może podróżować bohater, który z pewnością będzie siać niemały chaos wśród Twoich jednostek.

Arthasa i jego obstawy użyj do zniszczenia dziewięciu wiosek ludzi, warto go również wesprzeć jednostkami z którejś Twojej bazy. Sami sobie bez wsparcia nie poradzą ze wszystkimi wioskami tak łatwo. Dodatkowo by pozbawić ludzi wsparcia ze strony ich bohaterów wykonaj poniższe zadanie.


2. Śmierć Paladynom

Na mapie są zaznaczone na niebiesko jednostki Paladynów oraz ich ołtarze, dzięki którym mogą wskrzeszać swych bohaterów. Zniszcz je, a uciekający ludzie będą pozbawieni ich mocy.

Co jakiś czas na mapie będziesz znajdywał fontanny życia, dzięki którym będziesz wstanie odnowić sobie życie. Pamiętaj by nie przesiadywać przy nich bezczynnie - z każdą minutą ludzie zbierają się do ucieczki, również nie zostawiaj jednostek bezczynnie gdzieś na uboczu, każda jednostka się przyda. Najlepiej opanować rozstaje dróg znajdujące się nieco przed każdą z Twoich baz.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.