Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Nocne Elfy - Bracia Stormrage

Nocne Elfy - Bracia Stormrage

Data opublikowania: 18.06.2007, 13:25


1. Odsiecz dla Tyrande

Tyrande została odnaleziona, wraz z swoimi nielicznymi wojskami dalej stara się walczyć z nieumarłymi. Lecz jej siła słabnie, a ilość niezdechłych wcale się nie zmniejsza. Bracia Stormrage - Malfurion i Illidan łączą siły by przyjść Tyrande z odsieczą. Celem zadania jest użycie wojsk Illidana do zniszczenia czerwonej bazy nieumarłych (jednej z sześciu na mapie), zaś wojsk Malfuriona do osłaniania Tyrande.
Do dyspozycji masz dwie bazy - swoją (Illidana) na północnym wschodzie oraz bazę Malfuriona na zachodzie mapy. Sytuacja jest bardzo ciężka - przeciw tobie staje łącznie 6 baz nieumarłych, w tym dwie bardzo dobrze uzbrojone. Tyrande wraz z swoimi nielicznymi wojskami znajduje się mniej więcej w centrum mapy, musisz dotrzeć tam najlepiej za pomocą wojsk Malfuriona. By zapewnić sobie swobodę działania wzmocnij bazę Malfuriona od południa (od strony pomarańczowych) oraz bazę Illidana od zachodu (bazy zielonych).
Najpierw zniszcz małą bazę zielonych przy "imperium" czerwonych, to da Ci większe pole do popisu i odciąży ataki z południa. Bazami pomarańczowych oraz zielonych na południu i północnym zachodzie nie musisz się teraz zajmować - najważniejsze to zapewnić osłonę Tyrande i zniszczyć czerwonych.
By ułatwić sobie nieco zadanie możesz wykonać quest poboczny.

Zadanie dodatkowe - Tama Trolli
Zabij Trolle i ich przywódcę

Na wschodzie mapy swoje legowiska mają Trolle, zbudowały również tamę na rzece, która utrudnia Twoje działania przeciwko siłom nieumarłych, które zagrażają Tyrande. Dobierz się im do skóry i zabij ich wodza, dzięki temu tama zostanie zniszczona, a nowe przejścia do baz nieumarłych staną otworem. Trolle podzielone są na trzy grupy, dwie słabe oraz jedną silniejszą - z wodzem na czele.

W obronie niezdechłych znaleźć możesz luki - w niektórych miejscach możesz przejść tak, by nie wejść w zasięg strzału ich wież. W momencie gdy skończy Ci się złoto w kopalni możesz albo spróbować podbić zielonych na północy, ale przetransportować się w lewy górny róg mapy do kopalni (jest tam kilka wrogo nastawionych jednostek).

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.