Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Nocne Elfy - Ruiny Dalaranu

Nocne Elfy - Ruiny Dalaranu

Data opublikowania: 18.06.2007, 12:58


1. Niszczycielskie zaklęcie

Masz niedużo czasu, musisz się sprężyć. Masz dwie bazy - jedną możesz kontrolować, druga należy do Krwawych Elfów. Ci drudzy z zasady będą potrzebować wsparcia, co jakiś czas będą ich atakowali zieloni z południowego wschodu. Ciebie zaś atakować będą również zieloni, ale z południowego zachodu, oraz co jakiś czas fioletowi. Celem zadania jest zniszczenie Przywoływaczy zanim upłynie czas pokazany w prawym górnym rogu, dodatkowo musisz wiedzieć, że Przywoływacze są odporne na ataki fizyczne, więc staraj się atakować ich magią. Lepiej zdąż ich pokonać, inaczej cała planeta pęknie jak... d... w pół :)

Zadanie dodatkowe - Na ratunek paladynowi
Odszukaj i uratuj paladyna

W prawym górnym rogu mapy znajduje się cela. Nagi uwięziły tam paladyna Przymierza, którego warto uratować, każdy dobry bohater się przyda w walce. Dobrym sposobem jest wysłanie części wojsk by zaczęły powoli atakować cel zadania, a część wojsk by uratowały paladyna - wówczas możesz przypuścić atak dwustronny.

Na wschodzie mapy znajduje się kopalnia, gdy zasoby Twojej się skończą możesz przejąć albo tą na wschodzie, albo podbić bazę zielonych na zachodzie mapy. By odciąć fioletowych od złóż złota byś musiał naprawdę się postarać - ich kopalnia z dwóch stron zasłonięta jest murem Daleranu, więc powolne odcinanie ich od funduszy raczej nie wchodzi w grę.
Jeżeli decydujesz się na atak z jednej strony to bardziej polecam atak z południa, nieco mniej znajduje się tam przeciwników.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.