Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Nocne Elfy - Resztki Przymierza

Nocne Elfy - Resztki Przymierza

Data opublikowania: 18.06.2007, 12:12


1. Eskortuj Kael'thasa i jego karawanę

Do dyspozycji masz dwóch bohaterów oraz niewielki oddział, do tego za tobą znajdują się wozy i resztki Przymierza. Główne zadanie to przeprowadzić wozy na drugi brzeg rzeki, dokładniej w prawy górny róg mapy. Co najmniej dwa wozy muszą przetrwać, a bohaterowie nie mogą zginąć. Jednostkami musisz dysponować bardzo ostrożnie by nie stracić ich zbyt dużo, w oddziale posiadasz dwie potężne istoty, które świetnie radzą sobie z niewielkimi oddziałami nieumarłych, lecz nie rzucaj ich na pierwszy ogień. Warto też przeanalizować zdolności każdych dostępnych jednostek - mogą okazać się nie raz niezbędne do przetrwania. Śpiesz się - nieumarli co jakiś czas będą wysyłać do Ciebie oddziały, z początku słabe ataki zaczepne, później nabiorą siły.
Fioletowi mają trzy regiony "umocnione" na mapie, na północy i na południu dwa małe obozowiska, zaś na południowym wschodzie średnią bazę. Pamiętaj, że karawana podąża za Twoim bohaterem i Twoimi jednostkami - możesz podzielić ekipę na dwie części - jedna żeby oczyszczała drogę, a druga by chroniła powozy. Wędrówka jest długa i kręta, co jakiś czas będziesz napotykał obozy najemników i inne miejsca gdzie warto na moment zajść.

Zadanie dodatkowe - Dodatkowe surowce
Odszukaj skrytki ze złotem (3)

Wędrując po mapie Kael'thas zaproponuje Ci odnalezienie trzech skrytek z ukrytym na wszelki wypadek złotem. Są one rozrzucone w trzech miejscach na mapie, ich lokacja pokaże się wraz z aktualizacją zadania w dzienniku. Prócz samego złota, które przyda się przy zakupie jednostek w obozach znajdziesz tam również runy. Każda skrytka jest widoczna jako niewielki krąg, zawsze skrytki są chronione, więc najpierw się przygotuj.

W miejscu gdzie droga transportu zbliża się do obozu nieumarłych bądź pewien ataków, staraj się najpierw zniszczyć obóz a dopiero potem przeprowadzić karawanę - wozy są podatne na obrażenia.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.