Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Nocne Elfy - Wyrównanie Szans

Nocne Elfy - Wyrównanie Szans

Data opublikowania: 17.06.2007, 19:30
Ostatnia edycja: 17.06.2007, 19:32


1. Na ratunek Maiev
Początek może wyglądać dość trudno, masz do dyspozycji małą armię oraz dwóch bohaterów, którzy nie mogą zginąć. Na mapie masz również widoczną bazę Maiev, masz również nad nią kontrolę. Zacznij od równoczesnego ulepszania bazy oraz chronienia jej od północnego zachodu - z tego przejścia będą co jakiś czas Cię atakować. Reszta bohaterów powinna dość szybko przedzierać się w stronę bazy, po drodze będziesz napotykał Nagi oraz niedaleko bazy Maiev dwa silne roboty. Droga do bazy nie jest taka łatwa - pod koniec drogi będziesz musiał przedrzeć się przez siły Illidana. By szybko poruszać się po bazie ,w której znajduje się Maiev używaj jej zdolności teleportacji, a podczas przemieszczania się dwóch pozostałych bohaterów możesz używać zdolności przemieniania drzew w pomocników.
Znajdując w kilku miejscach na mapie statki, lub wrak w północno zachodnim rogu otrzymasz zadanie dodatkowe.

Zadanie dodatkowe - Flota Nocnych Elfów
Dotrzyj do wszystkich 3 statków

Docierając na przykład do wraku na północno zachodnim brzegu dostaniesz zadanie odnalezienia trzech innych statków, są one zaznaczone na powyższej mapie. Dotarcie do każdego z nich wiąże się z ryzykiem zasadzki, jaka jest przygotowana przed każdym z nich. Opłaca się te statki odnaleźć - dodatkowe jednostki mogą okazać się bezcenne. Najlepiej wykonać to zadanie gdy będziesz w pełni sił - w momencie, jak będziesz bez problemów odpierał ataki Illidana oraz będziesz wstanie utrzymać swoją bazę w dobrym stanie.

2. Sługi Illidana

Po dotarciu do bazy Maiev najpierw skup się na obronie, a dodatkowo po cichu buduj swoją armię. Musi być naprawdę silna. Bazę Illidana na wschodzie możesz na jakiś czas zostawić, najważniejsze to pozbyć się bazy, w której siedzi Illidan, a przy okazji również jego samego. Przed wymarszem do głównej bazy powinieneś być wstanie zniszczyć pomniejszą bazę na północy, tuż obok twojej, dzięki temu twoja baza nieco odetchnie i będziesz miał dostęp do kopalni. Możesz również przejąć kopalnie obok bazy Illidana oraz nająć nieco jednostek.
Przypuszczając atak nie zapomnij zostawić trochę jednostek do obrony, tak na wszelki wypadek.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.