Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Nocne Elfy - Gniew Zdrajcy

Nocne Elfy - Gniew Zdrajcy

Data opublikowania: 17.06.2007, 14:12
Ostatnia edycja: 17.06.2007, 14:12


1. Transportowiec
Plansza dość trudna, ze względu na to, że przeciw sobie masz dwie bazy przeciwnika, teren jest zróżnicowany - raz możesz przejść suchą stopą, raz nie. Twoja armia podzielona jest na dwie części - Maiev z gońcem i obstawą mniej więcej w centrum mapy, a Twoja mała baza na północnym wschodzie. Przede wszystkim - Goniec musi przeżyć, należy ocalić transportowce Nocnych Elfów oraz Twoja baza musi być cała. Na mapie również znajdziesz dużo różnych potworów, które będą Ci przeszkadzały. Najpierw zbuduj nieco jednostek, które będą wstanie doprowadzić Maiev oraz Gońca do statków.
Na mapie znajdują się również dwa ciekawe sekrety - pierwszy jest na wschodzie (widać go jako czerwoną kropkę), można tam dostać się najlepiej za pomocą teleportacji Maiev. Drugi sekrecik ukryty jest w lewym dolnym rogu mapy (dokładnie).

Zadanie dodatkowe - Nagi-kopacze
Zabij 4 kopaczy Nagi

Proste zadanie dodatkowe. Jedynym celem są jak wyżej - Nagi kopacze, których znaleźć można w kilku miejscach na mapie, jeżeli usłyszysz charakterystyczne uderzenia kilofa, znaczy, że jesteś gdzieś blisko nich. Znalezienie ich może zaowocować złotem oraz przedmiotami w miejscu gdzie kopią.

2. Ucieczka ku morzu

Gdy zaokrętujesz Maiev oraz Gońca na statek uzbieraj nieco na statki bojowe, poślij je przodem, znacznie przed transportowcem. Po drodze napotkasz nieco statków oraz budynków, które będą atakować Twój konwój. Staraj się zniszczyć te, które są blisko rzeki, którą płyniesz. Przed dotarciem do celu napotkasz dwie bramy na rzece - Maiev będzie musiała wysiąść ze statku i je zniszczyć.
Dalej droga prosta.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.