Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Nocne Elfy - Zniszczone Wyspy

Nocne Elfy - Zniszczone Wyspy

Data opublikowania: 17.06.2007, 13:11
Ostatnia edycja: 17.06.2007, 13:12


1. Odszukaj Illidana
Do dyspozycji masz niewielką bazę, trochę jednostek (zwróć uwagę na te, które mogą pływać) oraz niewiele zasobów. Twoim pierwszym celem jest odnalezienie Illidana. Na tej mapie dużą rolę będą odgrywać transportowce oraz statki - nie wszędzie będziesz mógł dostać się za pomocą czarów czy na piechotę. Spodziewaj się częstych wypadów czerwonych na Twoją bazę, chodź wojska Illidana na północy też nie pogardzą atakami powietrznymi.

Zadanie dodatkowe - Ucisz duchy
Zniszcz wszystkie Doły Przywoływania
Zwróć szkieletowy artefakt Drak'thulowi

Otrzymasz je od Drak'thula, który znajduje się nieco na północ od bazy. Zadanie dodatkowe jest dość zabawne - musisz uspokoić duchy tych, którzy zostali skazani na wieczne przeżywanie ostatnich chwil swojego życia. Duchy znajdziesz na wschodzie mapy, musisz się tam teleportować, najlepiej od strony południowej. Bądź ostrożny, znajdujące się tam "duchy" nie tylko walczą między sobą, ale również zaatakują Ciebie. Od razu zabierz się za doły, jeżeli będziesz najpierw walczyć, a potem niszczyć duchy zdążą Ci przyłożyć. Artefakt, który znajdziesz w jednym z dołów.
Spróbuj unieszkodliwić czerwonych, pozwoli Ci to swobodnie przygotowywać się na wypad do Illidana. Do szturmu użyj jednocześnie i jednostek i statków, część bazy fioletowych znajduje się na takim terenie gdzie jednocześnie mogą pływać statki i mogą chodzić jednostki.
Jeżeli będziesz opierał się atakom Illidana możesz wybrać się za pomocą Maiev oraz drobnej obstawy do biblioteki w lewym górnym rogu mapy - znajdziesz tam poukrywane księgi, które zwiększą Twoje parametry.
Zniszcz bramę w bazie fioletowych.

2. Nagi - Obrońcy
Zabij Nagi chroniące Kryptę Sargerasa

Gdy ją zniszczysz Illidan wejdzie do wnętrza świątyni, a Tobie na podwieczorek da do pokonania kilka Nag, są dość silne jak na początku gry, więc wesprzyj Maiev innymi jednostkami.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.